.

2017 продажба на Бебе Ride Автомобили, Мотоциклети Vechile 1-3years детски скутер количка проходилки, детски играчки, подаръци за Рожден Ден, Безплатна доставка

2017 продажба на Бебе Ride Автомобили, Мотоциклети Vechile 1-3years детски скутер количка проходилки, детски играчки, подаръци за Рожден Ден, Безплатна доставка

143.63
BGN 93.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка

функција : Индексирање, го покренува интерес, родител-дете комуникација, емотивен, чувствителен, интелектуалниот развој, да почнат да се движат на мозокот, слух, интерактивна играчки, алчни, рака координација око, визуелни и други способност култура
Производ : ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење. Може да биде малку боја разликата помеѓу фото и предмети. Со цел да се направи вашата нарачка данок или помал данок, ние ќе ги прогласи како 'ДАР' со пониска вредност. Сепак, ние не може да гарантира без данок и ние не сме одговорни за било обичај должност или увезуваат данок. Превозот : Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. Стандард на услуги е Кина Пост Воздух Mail/Парцела, 10-25 работни дена за повеќето countries.By "Продавачот за испорака метод", 7-15 дена да пристигнат. Русија Федерација, обично трае околу 25~50 дена. Ве молиме им овозможи мало задоцнување. Бразил, обично трае околу 30~60 дена. Ве молиме им овозможи мало задоцнување. За поддршка на корисниците : Ако имате било каков проблем со нашиот предмет или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот

Всичко за продукта

Характеристики:
отидохме по-далеч
Пол:
Унисекс
Предупреждение:
no
Възрастова Група:
2-4 години 5-7 години> 3 години по-стари,< 3 години
Материал:
Пластмаса
Размер:
10 inch
Източник На Захранване:
Електрически
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Размери:
56*29*27
Брой Колела:
четири
Стил:
Мотори
Номер На Модела:
04021042
Предназначен За:
неограничен
Характерна функция:
Такси, студент шофьор
Трябва ли внос:
вътрешен
Опаковка:
Подарък кутия
играчка материал:
Пластмасов Цимент
Приложимо Възраст:
Дете (0-2 Години), Деца (3-6 Години)
Цвят:
Розов, черен, жълт