.

Мека силиконова чанта за slr фотоапарат Canon EOS 5D4 5D Mark IV е лесна гумена чанта за камера калъф за 5D4

Мека силиконова чанта за slr фотоапарат Canon EOS 5D4 5D Mark IV е лесна гумена чанта за камера калъф за 5D4

BGN 28.62

Сума
Налично за поръчка


Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. Добро чувство на допир. тој е направен да биде силикони боја : црна , зелена Компатибилен за Canon 5 D4 5 D Mark IV Пакет, вклучувајќи : 1 * силикони случајВсичко за продукта

Тип:
Мека Чанта
Пакет:
ДА
търговска марка:
AYdgcam
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
5D4
Тип Аксесоари:
силиконов калъф