.

Търговия на едро с 20 бр. 1/4 фотоапарат поясная кобур бърза камера кобур колан ключалката бутон каишка бързо зареждане за всички DSLR фотоапарат

Търговия на едро с 20 бр. 1/4 фотоапарат поясная кобур бърза камера кобур колан ключалката бутон каишка бързо зареждане за всички DSLR фотоапарат

BGN 112.00

Сума
Налично за поръчка

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена. Ако имате било какви проблеми, прво ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде најдобрите помош, отворен спор не е начин да се реши проблемот, ви благодариме !
Опис : Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Боја : Црна Погоден За : Сите dslr фото камера со 1/4 завртка планината. Пакетот вклучува : 1 x 1 x Камера Половината Појас Копчето
Превозот Воздух Mail Услугата (Кина Пост Следење на број,и може да се следат, економски и многу евтин начин, треба да ги примите објект во рок од 2-10 дена. Ни e-mail ако не прими предмети по 8 работни дена.) Плаќање Со Ali Pay само. Политика Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детали Продавачот Оценка од 5 ѕвезди. Ако се размислува за давање на неутрален или негативен Фидбек. Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите грижи прво. Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога се вративме вашиот позитивен фидбек. Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! за Повратни информации е многу важно за нас! сите Детални Продавачот Рејтингот Ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,само дозволете ми да знам низ МОИТЕ ПОРАКИ или Прашајте го Продавачот П Ние ќе се реши тоа за вас. Ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција. Така Pls НЕ контактирате прво да се добие подобро решение пред вас ќе остави или повратни информации. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, pls одговори со сите 5 - ѕвезди ! Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемот што го имаат. Затоа ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
търговска марка:
EINGCA
Номер На Модела:
Бърз Бутон Предпазен Колан
Материал:
Найлон
Тип:
Мека Чанта
Пакет:
No
is_customized:
Yes