.

ПУ кожен калъф за Leica V-LUX20 V-LUX30 LUX40 Hard Защита Camera Bag преносим кутията с пагон

ПУ кожен калъф за Leica V-LUX20 V-LUX30 LUX40 Hard Защита Camera Bag преносим кутията с пагон

BGN 19.04

Сума
Налично за поръчка

Случај Големина : 11 CM*6.5 СМ*3.5 CM во Рамките на опсегот на оваа камера може да се користи и Важат за камерата : Leica V - LUX20 / LUX30 / LUX40 / Leica - C/panasonic LF1 / Fuji XQ1 / ПРВ S11 Функција : 1.Заштита на вашиот дигитален фото апарат од прашина, отпечатоци и гребнатини. 2.Компактен, лесен, и исклучително издржлив дизајн 3.Внатрешни мека дизајн ви дава една мека и удобна допир 4.Лесен, удобен да носат 5.Внатрешни мека слој заштитува LCD екран од гребење и удари 6.Едноставен и лесен за користење 7.Заштитете го вашиот камера и инсталирате на вашиот tripod во исто време

Всичко за продукта

Цвят:
Черен цвят, розов цвят, кафяв цвят, цвят на кафе
Тип:
Твърд Чанта
Материал:
Кожа
търговска марка:
Фоттос
Пакет:
No
Тип Аксесоари:
Чанта През Рамо
Номер На Модела:
апартамент