.

Подводен тава корпуса Arm Комплект за GoPro Action Camera Holder Double Grip Diving с 4 скоби Butterfly Ball

Подводен тава корпуса Arm Комплект за GoPro Action Camera Holder Double Grip Diving с 4 скоби Butterfly Ball

440.00
BGN 286.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


започнете Цена : $145.53 Цена : $299.00 Цена : $153.00 Цена : $126.75 Цена : $195.00 Цена : $299.00
крајот
Материјали : Премиум Тип III хард-anodizing Aluminumm Водоотпорен : 328 ft / 100 m Компатибилен брендови на подводните живеалишта : Олимп Пенкало домување, Rec Sea живеалишта, Nauticam живеалишта, Meikon домување, Канон за домување,итн.
Пакетот вклучува : 1 x Алуминиум подводни послужавник, 1 x Ален копче, 1 x Резервни завртка, 2 х 8" Двојно 1" топка рака, 2 x 6" Двојно 1" топката и YS главата адаптер рака, 4 x 1" Топката стандард менгеме

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
Zomei
Тип Аксесоари:
Водоустойчив
Номер На Модела:
ТАВА
Материал:
Алуминий
Тип:
Дръжка За Две Ръце
Accessory1:
Фитинги Скоби
Accessory2:
Двойна топка на лоста 1