.

VPM 21 стил цветни неизмита памучни маркови мъжки чорапи на екипажа рокля бизнес Harajuku чорап е най-добрият подарък 5 двойки / лот

VPM 21 стил цветни неизмита памучни маркови мъжки чорапи на екипажа рокля бизнес Harajuku чорап е най-добрият подарък 5 двойки / лот

23.18
BGN 20.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


1316321576898478 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 1.99 /пар US $ 1.8 /пар US $ 1.99 /пар US $ 2.2 /пар US $ 1.98 /пар US $ 1.85 /пар US $ 2.24 /пар US $ 1.98 /пар
За Плаќање
Ние прифаќаме Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Само Ослободување Исплата Откако Ќе се Потврди Доставувањето на Вашата Нарачка.
За Превозот
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 2 до 5 работни дена по потврди нарачката.
Ние обезбедуваме Ali Express Стандард Превозот,E-пакет, DHL ЕМС превозот начин да се во светот.
На li Express Стандард на Превозот може да треба 10-40 дена.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Ta x
Ние не се одговорни било обичај данок, но ние ќе ви помогнеме да напишете пониска вредност да ви помогне да се избегне царинската данок,
Обично ние ќе се изјасни на минимална Вредност за да се избегне обичај данок, но поради различните политики во различни земји, ние не може да се контролира од оваа услови, па купувачите може да се плати за некои сопствени данок.
Купувачите можат да ни остави порака да ни каже колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел, ние ќе се справи со тоа како вашата порака.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Па ве молиме да не се отвори било спор или ни даде неутрални или неутрален Повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата производ по добие тоа , ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понуди задоволително решение во последен.

Всичко за продукта

Размер:
OPP Bag, GIft Box
търговска марка:
ВПМ
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Материал:
Памук, Полиестер, Ликра
Дебелина на:
Стандарт
Номер На Модела:
VPM2
Висок:
Екипаж
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Чорап
Размер:
Free Size for EU 39-45 US7-10