.

120D удебеляване на бархатного на пениса е покрита чорапогащник с висока талия, секси бельо

120D удебеляване на бархатного на пениса е покрита чорапогащник с висока талия, секси бельо

BGN 6.24

Сума
Налично за поръчка

Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред ставање цел За Без кутија значи производи се собираат надвор од оригиналното пакување,може да заштедите на превозот надомест за купувачите .но квалитетот е ист како и предмети во оригинално пакување. ако вашиот препродавач,молиме да поставите цел на мало пакет ,или контактирајте го продавачот да додадете дополнителни $1/еез Љубезно не остави Негативни Повратни информации пред contacing со нас; Било прашање на вашата цел, pls не двоумете се да не контактирате во било кое време.Ние сме одговорни за сите предмети што се во продажба, не нека купувачот страдаат било каква загуба. (понекогаш цел изгуби или да се одложи може да се случи бидејќи ова е прекугранични пратката и ние не може да се контролира во транзит. но сепак ние ќе ви ги даде најдобра услуга за да се направи се работи што не можат да се контролираат,се надевам дека ќе можат да го разберат.) Цел помалку од 7 долари, ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, со цел да ги зачувате вашите трошоци, Само може да се следи следење на информации leaved од Кина. Превозот време е за 15-60 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 40 дена( Бразил 60 дена ), ве молиме контактирајте со нас,ние ќе продолжи датум на испорака за вас. Ако се уште не ја прими пратката по 90 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе целосна наплата вас. (90 Дена за Бразил,Белорусија, Аргентина) не се применуваат во рок од 60 дена од денот на спорот,ова е Несакана. Цел повеќе од 7 долари, ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина пост воздух mail и provice следење на број за слободни. Ако се направи цел случајно и сакате да ги пратите на вашиот парцела онлајн, ве молиме контактирајте со нас за да се направи се на товар. Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатно.
Отворен crotch 120 D Вентилација,пот, влага отпорни Убава нога,обликот на телото Супер силен еластичност Објект спецификите Предмет Тип : Тесни Пол : Мажи Материјал : кадифе ,Spandex,Најлон дизајнерски детали : Сјајни стил : Секси модел : Солидна боја дебелина : Ултра тенок 1pair во еден пакет ЕДНА ГОЛЕМИНА РЕДОВНИ Висок Квалитет Ултра тенки & мека Големина од S - XL Висина 165 - 175 cm Тежина 65 - 80kg

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Плътен
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Ликра, Найлон