.

Дамски секси чорапогащник, 40d кадифе направления секси чорапи маркуч, чорапогащи гамаши meia calca, бикини секси бельо

Дамски секси чорапогащник, 40d кадифе направления секси чорапи маркуч, чорапогащи гамаши meia calca, бикини секси бельо

BGN 4.64

Сума
Налично за поръчка

Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред ставање цел За Без кутија значи производи се собираат надвор од оригиналното пакување,може да заштедите на превозот надомест за купувачите .но квалитетот е ист како и предмети во оригинално пакување. ако вашиот препродавач,молиме да поставите цел на мало пакет ,или контактирајте го продавачот да додадете дополнителни $1/еез Љубезно не остави Негативни Повратни информации пред contacing со нас; Било прашање на вашата цел, pls не двоумете се да не контактирате во било кое време.Ние сме одговорни за сите предмети што се во продажба, не нека купувачот страдаат било каква загуба. (понекогаш цел изгуби или да се одложи може да се случи бидејќи ова е прекугранични пратката и ние не може да се контролира во транзит. но сепак ние ќе ви ги даде најдобра услуга за да се направи се работи што не можат да се контролираат,се надевам дека ќе можат да го разберат.) Цел помалку од 7 долари, ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, со цел да ги зачувате вашите трошоци, Само може да се следи следење на информации leaved од Кина. Превозот време е за 15-60 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 40 дена( Бразил 60 дена ), ве молиме контактирајте со нас,ние ќе продолжи датум на испорака за вас. Ако се уште не ја прими пратката по 90 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе целосна наплата вас. (90 Дена за Бразил,Белорусија, Аргентина) не се применуваат во рок од 60 дена од денот на спорот,ова е Несакана. Цел повеќе од 7 долари, ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина пост воздух mail и provice следење на број за слободни. Ако се направи цел случајно и сакате да ги пратите на вашиот парцела онлајн, ве молиме контактирајте со нас за да се направи се на товар. Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатно.
Карактеристики :
Една страна додадете crotch
Хип високо водат кадифени ткаенини , интимни Казахстан грижа .
40 D нога користење покривање предиво испреплетена со spandex
Таму покривање предиво за високо еластична карактеристики , но исто така, флексибилност и издржливост spandex .
Транспарентно и мазна, не е лесно да се кука жица , без деформација .
Облечен се изедначи на кожата, пети арматура
2 -начин за покривање предиво покривање предиво е испреплетена со spandex
Спецификација :
Боја : Црна, Каки, Кафе Хип 80-115cm, висина 150-175cm
Пакување содржина :
1 x Ultrathin Чипка Врвот Чиста Бедрото Високи Свила Чорапи

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Плътен
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Найлон, Ликра
Дебелина на:
Тънък
Номер На Модела:
Безплатно
is_customized:
Yes
Цвят Стил:
Естествен Цвят