.

10 чифта дамски памучни чорапи мода в тръбата чорапи за жени невидими чорапи жена дами бонбони цвят сокс 2017 нова пролет есен

10 чифта дамски памучни чорапи мода в тръбата чорапи за жени невидими чорапи жена дами бонбони цвят сокс 2017 нова пролет есен

22.24
BGN 20.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница !
1.количина : 1lot = 10pairs
2.боја : иста боја во еден многу или повеќе бои, во еден многу
3.материјал : памук 85%, полиестер 13%, spandex 2%
4. големина на нозете : 22-24.5 cm(НИ 5-8,велика БРИТАНИЈА 4-7,ЕУ 36-40)

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Жени
Дължина На Продукта:
25
търговска марка:
Elix
Дебелина на:
Стандарт
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Шарени
Материал:
Ликра, Памук, Полиестер
Номер На Модела:
W201614-10