.

2017 Нови Есенни Женски Компресия Чорапогащник Висока Талия Дамски Чорапогащи, Чорапи, Зимни Дамски Чорапогащник Найлонови Чорапи Носочные Изделия Femme Collants

2017 Нови Есенни Женски Компресия Чорапогащник Висока Талия Дамски Чорапогащи, Чорапи, Зимни Дамски Чорапогащник Найлонови Чорапи Носочные Изделия Femme Collants

17.66
BGN 12.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Боја : Црна,Кожата
Големина на : слободен големина
Погоден Висина : 150-175cm (Висока еластичност )
Хип : 80-89cm
Стил : жените хулахопки, жените Свила чорапи,женски чорапи,зимски хулахопки за жените,есен хулахопки за жени
забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел.
тип : Стил и Стилот Две
Стилот На Еден
Стил Две
Пакувањето На Производот
Со цел да се олесни транспортот , царинење и за заштита на стоката, Ние промена на пакет, како покаже.
Ако имате посебни барања ,ве Молиме контактирајте ме.
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во ,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.
За Царина :
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Логистика :
4.Доколку наредбата > $5 брод Ali Express Стандард Превозот или E-пакет (Можете да ги Пратите логистика информации)
Ако цел
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
1.Полиран вашите нокти непречено да се избегне хулахопки зависник;
2.Навивам од пети;
3.Прилагодете пети и петата позиција, се прават хулахопки одговара на вашите нозе;
4.Се застане и да се повлече до хулахопки левата страна и десната страна;
5.Бидете сигурни дека вашите хулахопки одговара на вашите нозе, држете и се водат хулахопки во главниот дел од телото, а потоа подигнете го хулахопки до половината.
МЕТОД НА ОТСТРАНУВАЊЕ PARALLED ПРЕДИВО 1.Се водат лево и десно малку во зависник предиво област,
2.Се протега нагоре и надолу малку,
3.Месете во зависник предиво позиција,
4.Зависник предиво исчезнува.

Всичко за продукта

Размер:
Style one, Style two
Тип Елемент:
Плътен
Пол:
Жени
Материал:
Найлон, Полиестер
Дебелина на:
Стандарт
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
ДАННСКАРЛ
Номер На Модела:
SW02024
Класификация На Възрастта На Продукта:
Дамски чорапи
Основният състав на тъканите:
Полиамид / Найлон
Съдържанието на основния състав плат:
95%
Функция:
повдигнете бедрата си, покажете худобу, согрейтесь
Подходящ Сезон:
Зима, Есен
Цвят:
черен, кожа
Стил:
Дамски чорапогащи,дамски копринени чорапи,зимни чорапогащи,есенни чорапогащи
Тип:
Стъпка крак и дори крака
Използването на:
Зимните чорапогащник за жените, есенни чорапогащник за жените