.

пролет и есен 120 дение кадифе чорапогащник бонбони цвят маркуч дамски чорапогащи тънки крака дамски чорапогащи

пролет и есен 120 дение кадифе чорапогащник бонбони цвят маркуч дамски чорапогащи тънки крака дамски чорапогащи

4.54
BGN 3.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


пролетта и есента 120 denier сомот pantyhose бонбони боја црево женски хулахопки тенки нозе жените хулахопки Внимание : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме 2.за овој објект, ние превозот од Кина пост, времето за испорака ќе биде 15-60days, тоа ќе се зависи од тоа во која земја и некои посебна причина на патот. 3.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Всичко за продукта

Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Сенници Памук, Органичен Памук, Полиестер, Ликра
Дебелина на:
Стандарт
Номер На Модела:
WT01
Тип Елемент:
Плътен
Пол:
Жени