.

Унисекс 3D мода печатни животни случайни дишащи сладък котки-нисък силует глезените чорапи

Унисекс 3D мода печатни животни случайни дишащи сладък котки-нисък силует глезените чорапи

1.71
BGN 1.00 -42 %

Сума
Налично за поръчка


11015 нов производ
Унисекс 3 D Мода Печатени Животинско Секојдневен Дише Симпатична Мачка Ниска Намали Глуждот Чорапи Спецификации :
Прекрасна 3 D печатење цртан филм симпатична мачка глуждот чорапи.
Високо еластична, трајни и удобно.
Мека памучна се вклопуваат, многу удобен за носење.
Тип : Глуждот Чорапи
Пол : Мажи, Жени
Материјал : Памук Мешавина
Големина : Една Големина
Стил : Неврзан
Модел : Мачка
Прилики : Дома, Спорт, Секојдневниот Живот
Сезони : Пролет, Есен, Зима, Лето
Карактеристики : Мека, Абсорбента, Дише, Симпатична, Креативни, 3 D Печатење, Цртан филм, Глуждот Чорапи
Големина (L x W) : 22cm x 8cm/8.66" x 3.15" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Чорапи

Всичко за продукта

Материал:
Памук
Дебелина на:
Стандарт
Номер На Модела:
8103130
Дължина На Продукта:
22cm
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Домашни любимци
търговска марка:
SANWOOD
Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Жени