.

Продажба На Едро На Силиконовата Ягоди Формата На Чай Цедка Билкови Подправки Infuser Чай Филтър #Y05# #C05#

Продажба На Едро На Силиконовата Ягоди Формата На Чай Цедка Билкови Подправки Infuser Чай Филтър Y05 C05

1.78
BGN 1.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Силикон Боја : Како на сликите ви покаже Овој објект е една симпатична јагода дизајн чај цедилка Тоа е идеален за зачини или лабава лист чај Погодно за отворање, затворање и чисти Големина : прибл. 20x5cm/7.8"x2" (L x W) Количеството : 1/5/10 компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ви Благодариме!
Пакетот вклучува : 1pcs Чај Цедилка x 1

Всичко за продукта

търговска марка:
Free_on
Номер На Модела:
Чай Филтър 27867
Тип:
Част На Филтъра За Вода