.

микровълнови детайли за магнетрона galanz M24FB-710A магнетронная микровълнова печка заменя микровълнова печка galanz

микровълнови детайли за магнетрона galanz M24FB-710A магнетронная микровълнова печка заменя микровълнова печка galanz

56.82
BGN 48.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


микробранова печка делови за magnetron galanz M24 FB-710 A magnetron микробранова печка замена galanz микробранова печка
Топло потсетување : Микробранова печка magnetron M24 FB-710 A производ е оригиналот расклопување, couplers 8-9 во нов, по ултразвучно и специјална течност за перење чистење на површината без маснотии и прашина Покрај тоа, складирање и отстранување на сите тестирани од страна на професионална опрема. Ако не е убава, почитувани чувство преголем, премногу мала, и замислете различни, боја, особено втората рака делови, овие не припаѓаат на проблеми со квалитетот, предизвикан од овие фактори во вратите, почитувани сноси товар; во гарантниот период, ако проблеми со квалитетот предизвикана од враќање на стоките, на товар не се враќа само се враќа замена товар, презема;

Всичко за продукта

Тип:
Част Микровълнова Фурна
Номер На Модела:
M24FB-710A