.

1/2 Инча Спусъка Стил На Модула Куки Блестяща Златна Украса, 60 Бр Пакет Портфейл Клипове

1/2 Инча Спусъка Стил На Модула Куки Блестяща Златна Украса, 60 Бр Пакет Портфейл Клипове

BGN 62.40

Сума
Налично за поръчка

1/2 Инчи Предизвика Стил Snap Куки Сјајна Злато Заврши, 60 Парче Пакет Чанта Клипови
Количина : 60 Парчиња/Многу Боја : Злато Димензии : Внатре Широк : 1/2 инчи (12 mm )
Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.
Следење на веб-сајтот од :
http : // ( www.17track.net)
Превозот 1. Федекс /UPS /DHL се стандардниот Бесплатен Превозот Методи. Следење на Број е достапна откако се испраќаат надвор. 2. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Во текот на Кина празници време како CNY Фестивал, Национален Ден и така натаму, на пратката може да биде малку задоцнето, ве молиме одвојте време во предвид пред ставање на ред. Плаќање 1.Ние прифаќаме обезбеди плаќање (на Alibaba Компанија), Pay Pal, T/T како методи за плаќање. 2. Ве молиме да направи плаќање во 2 дена откако ќе го постави цел, или на производи што се подредени може да биде надвор од акциите. 3. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не треба да бидат содржани во објектите цени или такси превозот. Но, ние треба слободно да им понуди на купувачите потребни документи за помош. Доколку постојат било какви трошоци, купувачите ќе ги сноси тоа.
Забелешка : Поради прирачник за мерење ќе има 1-2mm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Всичко за продукта

Тегло:
16g
търговска марка:
Жунсяо
Номер На Модела:
CY-963
Материал:
Метални
Тип:
кука