.

Крал игри дуел на чудовища, будилници, светещи led промяна на цвета на будилник за деца, подарък за рожден Ден играчки

Крал игри дуел на чудовища, будилници, светещи led промяна на цвета на будилник за деца, подарък за рожден Ден играчки

11.04
BGN 11.00 -0 %

Сума
Налично за поръчка


1. 100% Нови.
2. Светлечки LED светло со 7 различни боја се менува.
3. Поддршка на 12-часовен и 24-часовниот формат на време, календар, температура и алармот.
4. Алармот и да спие функција
5. Го прикажува Времето ,Податоци Недела и Температура
6. Кога ќе притиснете на врвот на часовникот, часовникот ќе светло и промена на бои за секунди.
7. Овој будилник не вклучува било батеријата опрема.
Ве молиме имајте во предвид : ( не се вклучени било електронска опрема (батеријата) )
Пакет : преполна со кутија
Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 батерии ( не се вклучени ).
LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии ( не се вклучени ).
Кога ќе притиснете на врвот на часовникот, часовникот ќе светло и промена на бои за секунди. Честитки ќе се најде на најниска цртан филм налепници, % Фабрика директни продажби.
Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.
Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност. Ве молиме да се увери набавка, обезбедување на квалитет, компанијата има доволно залихи. Поддршка на голем број на трговија на големо, купи повеќе попуст. Добредојдовте на преговори со компанијата.

Всичко за продукта

Тип:
Будилник
Стил:
Модерен
Тегло:
150g
Форма:
Площ
Тип На Екрана:
ДРИБЛИРА
Функция:
промяната на цветовете
Дължина:
80mm
Характеристика:
Календари, Люмина
Диаметър на:
80mm
Номер На Модела:
Крал игри за будилници
Тип Мобилност:
Цифров
Тип На Дисплея:
Цифров
Материал:
Пластмаса
Форма:
Това Е Една Страна
Ширина:
80mm
Дали си струва да включва акумулаторна батерия:
Не е включено в комплекта няма електронно оборудване (батерия)
Място на произход на стоките:
Китай