.

Направи си САМ часовник Saat огледало стенни часовници Reloj акрилни стикери за стена за декорация на дома стенни часовници Duvar Saati Horloge Murale Klok Watch

Направи си САМ часовник Saat огледало стенни часовници Reloj акрилни стикери за стена за декорация на дома стенни часовници Duvar Saati Horloge Murale Klok Watch

24.38
BGN 17.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Огледало карактеристики :
1 лесна тежина, е една десетина од масата на обичните огледало. Можете да ги користите нашите испорака на двострано лепило лесно фиксна.
2 не-токсични загадување-бесплатно, водоотпорен, корозија-отпорни.
3 декоративни огледало, огледало и толку јасна. Во близина и огледало иста, далечна (2 метри) објекти ќе биде многу мала blur. Може да се постигне совршен декоративен ефект.
4 може да се направи според потребите на клиентите различни форми.
5 едноставни и великодушни ритам целост. Верувам дека ќе може да направи вашето чувство за простор е зголемен, полн со убавина. Се одрази на вашата уникатна личност
Обемот на производи :
Дневна соба, спална соба, бања, стакло, врати и прозорци, кревет кабинетот, огледало, мебел, електрични апарати, пластика, метал, дрво и други мазна површина.
Карактеристики :
Едноставен и лесен, слободен комбинација, за да се одржи долгорочна светли бои, така што ѕидовите богати бои, бизнис! Е идеален DIY beautification на украсни производи, убава и издржливи.
Дома декорација, децата играат, огледало уредување, материјална сигурност, лесно да се скрши, новиот концепт на домашната модна потрошувачка
Шарени, повеќе бои, корисниците може да дојде до мапата обичај! Вистински три-димензионален ефект го прави вашиот ѕид сјај светла!

Всичко за продукта

Тип:
Стенен Часовник
Стил:
Модерен
Дължина:
40mm
Форма:
Геометрична
Диаметър на:
30СМ
Характеристика:
Античен Стил
Тип Мобилност:
Кварц
Форма:
Двойното Лице
Тип На Дисплея:
Игла
Материал:
Пластмаса
Модел:
Карикатура
търговска марка:
Meijswxj
Ширина:
1cm
Комбинация:
Комплект от няколко части
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Приложимо Настаняване:
дневна
Тегло:
500g
Вид Стенни Часовници:
Лист 9 мм
Номер На Модела:
Огледалото си САМ стенен часовник
Характеристика:
Огледалото си САМ стенен часовник