.

2017 Нови Пясъчен Часовник Ampulheta Пясъчен Часовник 60 Минути Декоративни Предмети От Бита, Характеристики На Творческите Изкуства И Занаяти Подарък 11

2017 Нови Пясъчен Часовник Ampulheta Пясъчен Часовник 60 Минути Декоративни Предмети От Бита, Характеристики На Творческите Изкуства И Занаяти Подарък 11

44.64
BGN 34.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


На sandglass може да се служи како пријател подарок, Нова Година, подароци, одмор подарок. Hourglass беше прв пат се користи како антички времето алатка, сега тоа не е само мода семејства украси, но, исто така, може да дејствува како децата plaything во слободно време или студија време, можете да ја користите за остварување на детето трпение и упорност. Во меѓувреме, можете да го користите како тајмер кога го направите маска или Јога. Стави Hourglass на клупата е исто така многу стилски, песок тече полека, можете да уживате во убавото време и прекрасни спомени. Карактеристики : 100% Сосема нов, висока qulity Материјали : Дрво + Стакло + Песок Време : 60 Минути Димензии (Ш x В x Д) : 100mm x 200mm x 100mm Боја : Бела, Зелена, Портокалова, Сина, Розова, Purpl
Answer : ___________________________ Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаква од
големина погоре. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали
разликите во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Hourglass време грешка од околу 10% да се смета во согласност со меѓународните стандарди
1 x 60 Минути sandglass
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

търговска марка:
СИНЬО ВИОЛЕТОВ
Номер На Модела:
HS170305111