.

Superior Cat Women Men Кожена Каишка Аналогов Кварцов Механизъм Циферблат На Часовник, На 23 Юли*

Superior Cat Women Men Кожена Каишка Аналогов Кварцов Механизъм Циферблат На Часовник, На 23 Юли*

2.66
BGN 2.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Мачка Жени Мажи Кожа Бенд Аналогни Кварц Dial Зглоб Види
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Класичен изглед, оваа мода аналогни кварц зглоб види е специјално дизајнирана со метал случај и faux кожа бенд
Движење : Кварц : Батерија
Пол : Жени/Мажи
Дисплеј : Аналогни
Стил : Неврзан
Карактеристики : Лесен За Читање
Случај Материјал : Метал
Случај Дијаметар : 3.8 cm/1.4" (Прибл.)
Бендот Материјал : Кожа Faux
Бендот Должина : 23cm/9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)
Бендот Ширина : 2cm/0.79" (Прибл.)
Пакет Содржина :
1 X Види

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
търговска марка:
Aimecor
Форма На Корпуса:
Кръг
Широчина На Лентата:
00мм
Пол:
влюбен
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Дебелина На Корпуса:
00мм
Вид На Материала На Лентата:
PU
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
Сплав
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Движение:
Кварц
Характеристика:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Диаметър На Циферблата:
38мм
Дължината На Лентата:
22cm
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло