.

Нова мода мека памук, хавлиени кърпи за лице-високо качество на бързо съхнещи кърпи за ръце салонные чаршафи за възрастни високо качество на домашен текстил

Нова мода мека памук, хавлиени кърпи за лице-високо качество на бързо съхнещи кърпи за ръце салонные чаршафи за възрастни високо качество на домашен текстил

9.58
BGN 7.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка

Нови 2016 година 1pc 34*74cm(13"*30") 100% Памучна Крпа возрасни Рака крпа toalhas Супер дише Бренд крпа бесплатен превозот Големина : 34 * 74cm (13.4"*29.3") Тежина : 100g / pc Материјал : 100% чист Памук Карактер : Мека, Абсорбента,Hydrophil ,животната средина
Ве молиме имајте во предвид :
Постои 5%-10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,
ве молиме не го оставајте цел.Ви благодариме за вашиот вашето разбирање
Оваа крпа е направен од памук,
тоа има
долгиот кадифен и добра абсорбента.Тоа е многу мека и пријатна.
Функција :
Памучни влакна
Памучни влакна има добра влага апсорпција. Во нормални услови,
памучни влакна апсорбира влага од неговата околина воздух, со содржината на влага на 8-10%,
што го прави мека и не беспомошна кога ќе го допре. Кога памук добива повеќе влага и температурата
околу тоа е висока, влага во памучни влакна може да исчезне далеку,
која балансира на водата во памук и прави да се чувствувате удобно.
ВНИМАНИЕ :
АКО САКАТЕ ДА ЈА ИСПРАТИТЕ ПРЕКУ DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ИТН,ВЕ МОЛИМЕ НИ E-MAIL.
НИЕ ЌЕ СЕ ПРЕСМЕТА ТОВАР ЗА ВАС И ОДГОВОР ВО РОК ОД ЕДЕН ДЕН
ЗАБЕЛЕШКА
*Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
*Овие трошоци се на купувачот одговорност.
*Сликата покаже само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред.
ПРЕВОЗОТ
*Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-5 дена, по систем ја потврдува вашата исплата.
*Ние нудиме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта која обично трае околу 15 -35 работни денови за испорака.
*Ако си уште не ја прими објект во рамките на очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални/негативни повратни информации, и ние ќе понудат помош.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
*Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во звук состојба :
*Производот мора да биде во нов, unworn состојба без физички промени,како што се гребнатини или отстранети линкови.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас услуга на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.
*Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
*Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
КОНТАКТ СО НАС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ.
*Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа.
*Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
*Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.

Всичко за продукта

Расходный материал:
No
Форма:
Ролка
Тегло:
100g
Модел:
Обичайната Крашеная
Характеристика:
Компресиран, Быстросохнущий
търговска марка:
Фудия
Номер На Модела:
TXB-110
Усвояването на:
26С-30С
Техника:
Тъкани
Материал:
100% памук
Вид На Модела:
Шарени
Стил:
Жакард
Тип:
кърпа за лице
Размер:
34x74cm
Воспользуйся:
Къща, Хотел, Спорт, Плаж, Самолет, Подарък
Приложими Хора:
Универсален