.

0.3 мм 9H взрывозащищенное закалено стъкло за Samsung Galaxy S2 S3 S4 S5 Mini S6 A3 A5 G530 G360 S7562 i9082 Забележка 3 4 5 седалките

0.3 мм 9H взрывозащищенное закалено стъкло за Samsung Galaxy S2 S3 S4 S5 Mini S6 A3 A5 G530 G360 S7562 i9082 Забележка 3 4 5 седалките

6.64
BGN 5.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


0.26 mm 9 H Заштитна Фолија за Екран Заштитник За Samsung Галакси Телефон опис на Производот : Површинска цврстина : 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм. Дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата ќе не нула. Oleophobic Слој : има oleophobic слој, кој го спречува отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти. Анти-да се Загрози Филм : Ако скршен, пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм. Тие не се остри, што го прави побезбеден од други производи од стакло.Тоа е специјално направен со отпорен на гребење материјал и заоблени рабови за попрецизно се вклопуваат. Заштита : цел Екран Заштита, со 2.5 D Лак предност! Пакет : 1 x Калено Стакло 2 x Ткаенина за Чистење

Всичко за продукта

Съвместим Марка:
Samsung
Тип:
Наполовина е увита калъф
Функция:
Грязеустойчивый
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy Note4
търговска марка:
mksup
Размер:
Cell Phone coque capa capinha kryty Cove Bag Mobile Mobil Phon movil
Дизайн:
Украсени със скъпоценни камъни
Тип:
За Samsung phone capa bag 0.3 mm 9H взривозащитен telefon celular
Общ Вид:
За Samsung Samsung bag mobile cover закалено стъкло за Samsung defender
Кораби От:
За мобилен телефон Samsung case Galaxy S2 S3 S4 S5 Mini, Cell luxury
Тегло:
For Samsung phone case cover etui phone S6 A3 A5 G530 G360 S7562
Вид На Продукта:
За Samsung phone case case capinha phone i9082 Note 3 4 5 седалките
Характеристики:
За Samsung Samsung phone case мобилен телефон на корпуса capa capinha kryty
Модел 1:
За Samsung Galaxy S2 i9100 S2 Plus i9105 S3 i9300 S3 Mini I8190 калъф
Модел 2:
За Samsung Galaxy Grand Нео I9060 Plus i9060i Grand Duos i9082 i9080
Модел 3:
la venta de за Samsung Galaxy Grand Prime G530H G530F G531F G531H Cas
Модел 4:
За Samsung Galaxy A3 A5 J1 J5 S5 Mini G800 S6 Основната i8260 GT i8262
Модел 5:
vente chaude за Samsung Galaxy A3 A5 2016 Alpha G850f Case
модел 7:
За Samsung Galaxy S4 i9500 S4Mini i9190 S5 i9600 Забележка 3 4 5 Калъф
модел 9:
За Samsung Galaxy Основната Prime G360F G360H G361F G361h закалено стъкло
Модел 0:
vendita calda за Samsung Galaxy Win i8552 Duos i8550 Основната G355h Case
Номер На Модела:
за sansung samsun сега вход sumsang galaxi handy celular capinha case
Размер:
S7562 S7580 I9082 I9060 I8262 I8260 N9000 I9190 I9195 I8190 G920F G900