.

OEEKOI скоба за колан ПУ кожен колан на притежателя на флип-надолу капак калъф за Носене за Huawei Honor Bee 4,5 инча

OEEKOI скоба за колан ПУ кожен колан на притежателя на флип-надолу капак калъф за Носене за Huawei Honor Bee 4,5 инча

BGN 14.38

Сума
Налично за поръчка

Торбичка Случај за Huawei Чест Пчела Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за Huawei Чест Пчела. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина ,Браун. * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон што го сакате, на пример : сакам случај за i Phone 6s Плус ,или ние ќе ги испрати по случаен избор. Pls љубезно ве молиме да се разбере .
* Ако изберете превозот начин [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод], тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се забележи дека пред да се одржи редот.
* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Всичко за продукта

Материал:
PU
търговска марка:
ОЕЕКОЙ
Дизайн:
Обикновен, Бизнес, Спортен, Ретро, Матиран
Размер:
4.5
Функция:
Anti-knock,Dirt-resistant
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Съвместим Марка:
Huawei
Тип:
Кобур И Клипове
Характеристики:
Универсален Корпус
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Цвят:
Черен, Кафяв
is_customized:
Yes
Директен доставка:
Поддръжка
Стиль1:
Калъф За Носене За Скута На Притежателя На
стиль2:
Кожен Калъф С Капак
Номер На Модела:
За Huawei Honor Bee