.

Реколта S5 портфейла ПУ кожен калъф за Samsung Galaxy S5 I9600 с поставка и карти на Притежателя на телефона чанта луксозен флип-надолу капачката Coquet Funda

Реколта S5 портфейла ПУ кожен калъф за Samsung Galaxy S5 I9600 с поставка и карти на Притежателя на телефона чанта луксозен флип-надолу капачката Coquet Funda

11.60
BGN 9.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Гроздобер S5 Паричникот СТП Кожа Случај за Samsung Галакси S5 I9600 со Стојат и Држачот на Телефонот Торба Луксузни прекривачот Coque Funda
1) Материјал : кожа
2) Едноставен и лесен, удобен, лесно да се носат
3) Анти-прашина и солза-отпорен на
4) Сите копчиња и пристаништа се Лесни за пристап
5) СТП материјал е ниска употреба на јаглерод, не-токсични, чиста, nontoxic на луѓето,
може да се увери за да се носат, го штити здравјето на вас и вашето семејство

Всичко за продукта

Материал:
За Galaxy S5
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Наполовина е увита калъф
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Samsung
Размер:
for Sumsung Sumsang Samsuns Galaxi capinha carcasa etui Cove Bag
търговска марка:
mksup
Характеристики:
За Samsung Galaxy S5 за сега вход Sumsang Samsuns Galaxi
Дизайн:
Геометрична
осветление:
За калъф за Samsung capinha калъф Реколта S5 портфейл от изкуствена кожа на корпуса
Размер:
For Samsung case cell cover Case for Samsung Galaxy ajax alice
Тип:
За Samsung телефон, аксесоар делото S5 I9600 със стойка и калъф
Водоустойчив:
За Galaxy S5 покриване на etui чанта на притежателя на картата телефон чанта розов луксозен
Материал:
За Galaxy S5 чанта cellular чанта флип-надолу капака на Корпуса Funda mobile shell
Номер На Модела:
за сега вход Sumsang Samsuns Galaxi capinha carcasa etui Cove Bag