.

Танкова броня тънък хибрид устойчив на удари със стойка твърд калъф защитен калъф за AT&T Samsung Galaxy Express Prime

Танкова броня тънък хибрид устойчив на удари със стойка твърд калъф защитен калъф за AT&T Samsung Galaxy Express Prime

6.72
BGN 5.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис :
Дизајниран за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот.
2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направен од мек Силикон со двојна заштита.
Шок и отпорност на трајни силикони дава дополнителна удобност за уредот.
Солиден пластични обезбеди силна одбрана.
Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир.
Боја : Хибрид
Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталацијата, прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот.
Додаток само, Телефонот не се вклучени.
Компатибилен со : За AT&T, Samsung Galaxy Express Премиер САМО!

Всичко за продукта

Търговия На Дребно Опаковка:
No
Съвместим Марка:
Samsung
Тип:
Монтирани Случай
Функция:
Грязеустойчивый, антидетонационный
Дизайн:
Бизнес, Реколта, Спорт, Обикновен, Геометричен
търговска марка:
ЭЛЕФОН
съвместим модел:
За AT&T Samsung Galaxy Express Prime