.

Универсални 6.4 външни чанти водоустойчив колан пакет за Xiaomi Mi Mix Case платно чанта 8 стилове на 3 Калъф дизайн спортна поясная чанта

Универсални 6.4 външни чанти водоустойчив колан пакет за Xiaomi Mi Mix Case платно чанта 8 стилове на 3 Калъф дизайн спортна поясная чанта

10.69
BGN 10.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме да ги прочитате пред цел : Нема Следење на Број (не може да се песна) за мали цел( цел ) , бидејќи тоа ќе се зголеми вашето купување цена, ние само се обидуваме се потрудиме да им понуди најдобра цена за вас. Всушност, тоа е побрзо за многу земји, особено повеќето од земјите на ЕУ. Речиси трае околу 30-50 дена да пристигнат. Се разбира,можете, исто така, може да се земе $1.66 да се купи следење на број : ( Додади во кошничка и ја плати заедно!) Ако вашиот потврда време излегува , што се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Руски Пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи. Универзална 6.4" Отворено Кеси Водоотпорен Половината Пакет за Xiaomi Mi Микс Случај Платно Торбичка 8 Стилови 3 Торбичка Дизајн Спортски Половината Торба Забелешка : Оваа торба е голема големина : 6.4 инчен/10.5x18x1.5cm, има 3 торбичка ,универзал за повеќето мобилни телефони и машини ,водоотпорен платно материјал(живот водоотпорен).
Опис :
1. Материјал : Високо квалитетен Водоотпорен Платно Материјал, Половината торба, Отворено Спорт Торбичка .
2. Функција : Водоотпорен Платно Торбичка Дизајн, за Сите 6.4 инчен Мобилни Телефони .
3. Функција : Карта сопствениците,мобилен телефон торбичка маска,Телефон кеси,половината торба.
4. Функција : Лесно да се носат ,Нето тежина 56.0 g, поддршка wholse цена.
5. Функција : Совршен целосна заштита,гребење и Нечистотија-resitant.
6. Торбичка Големина На :
>>> прв торбичка : 10.5x18cm , универзален за сите под 6.4 инчен машини.
>>>> вториот торбичка : 10.5x15.5cm ,
>>>> трети торбичка : x 12.5 10.5 см.
вратот рака : 35 cm ,може да виси во вратот.
7. Пакет : 1*торбичка 1* вратот рака 1* поврземе (без мало пакет)
Answer : ___________________________ NOTE :
1.на слика во боја можеби малку поинаква од она што го добиваат , бидејќи кожа има различни ,но нашите кеси квалитет се исти. не грижете се.
2.pls дозволете 1-2mm грешка.

Всичко за продукта

Материал:
водоустойчив платно
Пакет:
чанта и колан
Характеристики:
външна чанта
Функция:
С джоб за карти, антидетонационный
търговска марка:
CHEZVOUS
Тип:
Чанта
Дизайн:
Екзотика, Спорт
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Съвместим Марка:
xiaomi
Размер:
6.4 inch
Съвместимост с 1:
чантата спорт
Тип:
Спортен портфейл
Функция 2:
спортен портфейл
Функция 1:
multi чанта
Съвместимост с 2:
Спортен портфейл
Съвместим:
За iPhone 7
Съвместим с 3:
Спортен портфейл
функция 3:
за Xiaomi Mi MIX Case
Подходящ 1:
За своята практика на iphone 5s
Подходящ 2:
за своята практика за мобилен телефон Iphone 7plus