.

Универсален Открит Тактически Военен Колан Телефон Чанта За Носене За Lenovo K8 Забележка K4 K6 Забележка Изстрел P780 S856 K920 Vibe Z2 Pro P1

Универсален Открит Тактически Военен Колан Телефон Чанта За Носене За Lenovo K8 Забележка K4 K6 Забележка Изстрел P780 S856 K920 Vibe Z2 Pro P1

15.98
BGN 14.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка

Отворено Тактички Половината Телефон Појас Торба Мултифункционални Спортски Случај Опис : Овој мултифункционален пакет е дизајниран за надворешна активност љубовници во трчање,џогирање,качување,пешачење,велосипедизам,итн,тоа може да бидат обесени на вашиот корселе,исто така, може да бидат обесени на molle систем перниче или во вест.Има прилагодливи страна-ослободување тока за да се олесни брз пристап отворање и затворање на телефонот џеб.Може да се стави на мобилни телефони,камера,PDA,GPS,паричник,копчиња за секојдневниот живот и на отворено вежби. Спецификации : Оваа торба не вклучува појас 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Направен од висок квалитет на животната средина пријателски 600 D висока јачина водоотпорен најлон за да се обезбеди долгорочна употреба и безбедност 3.Силен за да ги заштитите вашите објекти од шок,тресење исклучување,капки,испакнатини,поздравниот,итн 4.Вкупната димензија : прибл.17.5 cm×12cm x 6cm(ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење на неговата неправилна форма,благодарение!) Главата џеб одговара на мобилен телефон е големина на екранот≤6.0 инчен(За одредени телефони со подолги големина може да треба да продолжи да биде флексибилна појас на конекторот за да MAX должина и се повлече на неа за да ја заклучите тока е порта со потешко сила,ова ќе го направи вашиот телефон содржани во тесна фитинг, но нема да ги направите и двете никаква штета) Универзален Мобилен Телефон Случај Торба половината торба ве молиме имајте на ум : Нашата веб страница претставува производ затворен за вистинска боја колку што е можно,но се фактори на осветлување проблем и прикажување позиција во предвид,таму ќе биде одредена боја се разликува,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Всичко за продукта

Материал:
Найлон
Характеристики:
Универсален Открит Тактически Военен Талията Телефон Чанта
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
търговска марка:
SZLHRSD
Тип:
Калъф За Портфейла
Размер:
Size
Функция:
Грязеустойчивый
Дизайн:
Спорт
Съвместим Марка:
Lenovo
Случай:
Универсален Калъф За Мобилен Телефон Чанта