.

Черно гел TPU тънък мек противоскользящий калъф делото за мобилен телефон Sony Xperia E4 гумена силиконова чанта Корпуса Fundas

Черно гел TPU тънък мек противоскользящий калъф делото за мобилен телефон Sony Xperia E4 гумена силиконова чанта Корпуса Fundas

BGN 3.17

Сума
Налично за поръчка


Црна Против Лизгање Гел TPU Тенок Мека Случај Задниот Поклопец За Sony Xperia E4 Мобилен Телефон Гума силиконското Перниче Coque Fundas
Совршено Погодни За Sony Xperia E4 Овој производ е направен од високо-квалитет Мека TPU Материјал. Совршено го Заштитите вашиот телефон форма нечистотија, гребење и оштетување Изградена од мазна, да се третира гума што е отпорен на нечистотии и дамки Материјал : Мека TPU Силикони Бои : Црна , Нема Мало пакет
1). Пратката во светот.
2). Стоките ќе бидат испорачани во рок од 24 часа откако вашата исплата потврди. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ви испратиме е-пошта за известување.
3). Време на испорака
1).Од страна на Хонг Конг Пост Воздух Mail : Општо земено,тоа трае околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено,тоа трае околу 5-10 работни дена.
2).Повеќето земји во рок од 10-20 работни дена.
3).Ако не успее да ја прими стоката во текот на aove Време на Испорака,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака,генерално,нашата услуга ќе одговори на вашата е-пошта withi 24 часа.
Ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација.
4). Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress е натпревар со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.За ваша погодност,ве молиме да ни остават порака ако треба да го промените вашиот превозот адреса на време.
1.) Производ слики само за референца цел и ве молиме да ги предмет производи како стандард.Ова е од причина што нашите ограничени фотографски способности.Ви благодариме за вашето внимание.
2.) Ве молиме да забележите ни comsumption даночниот праг во вашата локална царинска испостава при поставувањето на цел,така што ќе може да ги зачувате вашите пари, додека за прогласување на тарифите.
3.) Ве молиме укажуваат на вашите лични барања во вашиот е порака за бои, пакети, цената на декларација и др.Ако не одредите боја,ние ќе брод ќе стоката случајно.И ве молам оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт.
4.) Како купувачот,тоа е вашата должност да го плати данокот при донесување на нарачки во странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Тие трошоци се на купувачите одговорности.
1). Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени и ќе се бара retured објект е во истата состојба како што ја добиле.
2). Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
3). Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.
4). Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable.
1). Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави висока оценка повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга, ви благодарам многу.

Всичко за продукта

Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Sony-Ericsson
Размер:
For Sony Xperia E4
Тип:
Монтирани Случай
Характеристики:
Силиконов Калъф
Дизайн:
Обикновен Матово
търговска марка:
снежна велкин
Цвят:
Черен
Директен доставка:
Поддръжка
Качество:
Високо Качество И++ + ++
Тип:
Случай
Материал:
силиций
Функция:
Грязеустойчивый
функция 2:
Мини повърхностни калъфи за телефони
Характеристика:
Мат Мека Пластмасовия Капак На Телефона
дизайн 2:
Мека Пластмасова Капачка Tpu