.

Калъф за мобилен телефон Huawei Nova Crystal Case Soft Clear Silicon TPU Протектор за Huawei Nova 5.0 прозрачна делото на Корпуса Fundas

Калъф за мобилен телефон Huawei Nova Crystal Case Soft Clear Silicon TPU Протектор за Huawei Nova 5.0 прозрачна делото на Корпуса Fundas

7.97
BGN 6.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Телефон Случај За Huawei Нова Случај Кристал Мек Силикон Јасно TPU Заштитник За Huawei Нова 5.0 Транспарентен Капак Coque Fundas

Всичко за продукта

Материал:
За huawei nova
търговска марка:
mksup
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Наполовина е увита калъф
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Huawei
Размер:
for Huawey Huwei Huwawei Hauwei Huaewi Huawe coque kryty Cove Bag ajax
Характеристики:
За Huawei Nova за Huawey Huwei Huwawei Hauwei Huaewi
Дизайн:
Гланц
осветление:
За Huawei bag caso phone калъф за телефон Huawei Nova корпуса на caso
Размер:
For Huawei bag carcaso cover Case Crystal Soft Silicon cover
Тип:
За Huawei phone аякс cover Clear TPU Protector For case
Водоустойчив:
За Huawei Nova bag мобилен калъф Huawei Nova 5.0 прозрачен сладко
Материал:
За Huawei Nova bag корпуса bag делото на Корпуса Fundas luxury
Номер На Модела:
estuche glitter Retro vendita etui calda joli balr на корпуса capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque channel restore cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
сладки момиче аксесоари на едро vendita calda positivo бод capa carcasa