.

Maiyaca Vinyl плоча Blue Label Music Classic печатни меки гумени калъфи за мобилни телефони iPhone 6 6S Plus 7 7 Плюс 5 5S SE Cover Shell

Maiyaca Vinyl плоча Blue Label Music Classic печатни меки гумени калъфи за мобилни телефони iPhone 6 6S Plus 7 7 Плюс 5 5S SE Cover Shell

BGN 6.99

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на Нашиот Телефон Случај Продавница! Винил Евиденција на Blue Етикета Музика Класичен Гроздобер Печатени Мека TPU Кожата Мобилен Телефон Случаи За i Phone 6 6 S Плус 7 7 Плус 5 5 S 5 C SE 4 4 S Задниот Капак на Школката Превозот : Ние ќе ви испратиме со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус затоа што на малку профит и тоа нема следење на информации во вашата земја,само во Кина . Ве молиме почекајте трпеливо(Проценето Време на Испорака : 39-60 Дена) Или можете да платите дополнителни пари за да го промените од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet , кои можете да ги пратите на тоа целиот. Ве молиме не го остави негативни повратни информации или спор пред контактирајте со нас, ние ќе биде тажна! Нашите Advandages : 1. Ние поддршка на ОЕМ, испратете ја вашата омилена слика, ние ќе ги испечатите вашите моделот на вашиот случај! Количина не е ограничен! 2. Ние поддршка мешани цел, без оглед на pattens и модели, количеството достигне 10pcs, ние ќе ви даде 10% попуст ! Уживаат во шопинг во нашата продавница! 3. Ние поддршка wholesales од Ebay, Etsy, итн. До 1pcs. Повеќе квантитет, повеќе попусти ! 4. Сите случаи со прецизно сечење и вистинска слика, совршено се вклопи во вашиот телефон и лесно да го инсталирате, отстранете! Добар изглед и рака чувство! Подарок за себе, пријателите, роднините! 5. Внимание : Поради различни монитор, бојата ќе биде малку поинаква како што мислите! За Пакување : Ние ги користиме kraft хартија за пакување, во балон филм, тајно го заштитите вашиот случај од капка, прашина, шок! Следново ќе се покаже нашата пакет. За НАС :
Нашите Пакување :

Всичко за продукта

Съвместима модел на iPhone:
iPhone 7 Plus,iPhone plus 6s, iPhone5c,iPhone 4, iPhone 5,iPhone 6 Plus,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5,iPhone 6, iPhone SE,iPhone 7
Размер:
15cm*6cm*2cm
Дизайн:
Сладък, Абстрактни, Цитати И Мнения, Животни, Реколта, С Чертеж
търговска марка:
Майяка
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Функция:
Грязеустойчивый
Характеристики:
Чанти И Калъфи За Мобилни Телефони
Тип:
Монтирани Случай
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Вид На Модела:
Vinyl Плоча Blue Label Music Classic Vintage Printed Калъф За Вашия Телефон
номер на продукта:
B985
време за доставка:
Всички в штоке, кораб в рамките на 1-3 дни, след като обезщетение
Функция:
Устойчивост на замърсявания / падане / на надраскване
Пакет:
Опаковане на шампанско филм + крафт-хартия
На едро и смесени поръчка:
Поддръжка
Безплатна доставка :
ДА
OEM:
Да! Изпратете вашето изображение,ние ще OEM за вас!
Материал:
Мек Гумен Край С Трудна Пластмасова Задна Част
да се прилага:
това е за жени жени мъже мъже момичета lady ' s boy