.

Ультратонкое покритие кристално чист калъф за Iphone 7 7Plus 6 6s Plus 5 5S SE делото Capa Fundas прозрачни меки калъфи за телефони

Ультратонкое покритие кристално чист калъф за Iphone 7 7Plus 6 6s Plus 5 5S SE делото Capa Fundas прозрачни меки калъфи за телефони

7.97
BGN 7.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Ултра Тенок Позлата Кристално Јасен Случај За Iphone 7 7 Plus 6 6s Плус 5 5 S SE Покрие Capa Fundas Транспарентен Мека Телефон Торба Опфаќа

Всичко за продукта

Материал:
За iPhone 5 5s SE, за iPhone 6 6s, за iPhone 6 6s Plus за iPhone 7, за iPhone 7 Plus
търговска марка:
mksup
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Наполовина е увита калъф
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone plus 6s, 7 iPhone, iPhone, 7 Plus
Размер:
for iPhone iPhone 5 5S SE phomne Bag telefoniczne concha cellular tel
Дизайн:
unicorn
Характеристики:
за прекрасен estuche funda shell Coverage Back Coverage преносима клетка
Форма:
за телефон аксесоар kryty shell balr сладък estojo capa capinha
Вид На Продукта:
за аксесоари carcasa fundas etui телефон, калъф за телефон Caso para
Оригинал или не:
за Cove balr carcasa Back celular movil carcaso capinha movil
Материал:
за аксесоари carcasa fundas etui телефон, калъф за телефон Caso para
Място на произход на стоките:
за чанти balr Phone Mobile fundas аякс мобилен телефон fundas Mobile
Номер На Модела:
estuche glitter Retro vendita etui calda joli balr на корпуса capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque channel restore cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
сладки момиче аксесоари на едро vendita calda positivo бод capa carcasa