.

Мультяшные снимки калъф за вашия телефон Nokia Lumia 640 модерен кожен калъф за Microsoft Lumia 640 флип портфейл калъф с притежатели на карти

Мультяшные снимки калъф за вашия телефон Nokia Lumia 640 модерен кожен калъф за Microsoft Lumia 640 флип портфейл калъф с притежатели на карти

6.88
BGN 6.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Цртан филм Слики Телефон Случај за Nokia Lumia 640 Мода Кожа Случај за Microsoft Lumia 640 Флип Wollet Покрие Со Карта Сопствениците
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Microsoft Nokia Lumia 640 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). Во светот;
2). Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
3). Време на испорака
1). Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена.
2). Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.
3). Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација.
4). Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
1. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
2. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари.
3. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во пораката кога ќе се грижат за нас. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт.
4. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1). Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3). Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
1). Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
2). Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
3). Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.
4). Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот.

Всичко за продукта

Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Nokia
търговска марка:
снежна велкин
Характеристики:
кожен калъф-портфейл
Тип:
Флип Калъф
Дизайн:
Шаблон
Време е на пазара:
Нов Прием На 2016 Г.
Функция 1:
функция за багажник на портфейла + гнездо за такси
Функция 2:
Подарък за жени, мъже, момичета
Стил 1:
Мода, Сладък, Лукс, Елегантно
Стил 2:
Мода секси момиче и Тигър модел PU кожен флип калъф
Директен доставка:
Поддръжка
Качество:
А++++ +
Номер На Модела:
За Microsoft Nokia Lumia 640