.

Двупластова Поставка Броня Калъф За Samsung Galaxy J3 Emerge / J3 2017/J3 Eclipse / J3 Mission/Luna Pro/J3 Prime/Amp Prime 2

Двупластова Поставка Броня Калъф За Samsung Galaxy J3 Emerge / J3 2017/J3 Eclipse / J3 Mission/Luna Pro/J3 Prime/Amp Prime 2

7.12
BGN 6.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Дизајниран за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот. 2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направени од мека Гел/Силикон со двојна заштита. Шок и отпорност на duarable Гел/силикони дава дополнителна удобност за уредот. Издржливи солиден пластични дизајн изграден со удар стојат дава одлична потпора додека уредот во раце. Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир. Боја : Хибрид Низок профил bulit во удар се залагаме за лесно хоризонтална гледање и нуди голем зафат додека уредот во раце. Додаток само, телефон ont вклучени. Компатибилен со : За Samsung Галакси J3 се Појават За Samsung Галакси J3 2017 За Samsung Галакси J3 Премиер За Samsung Галакси J3 Луна Про За Samsung Галакси J3 Мисија За Samsung Галакси J3 Eclipse За Samsung Galaxy Express Премиер 2 (Не За Galaxy Express Премиер) За Samsung Galaxy Amp Премиер 2 (Не За Галакси Amp Премиер) За Samsung Galaxy Сол 2 (Не За Галакси Sol)
НЕ За Samsung Галакси J3 2016/2015
НЕ За Samsung Галакси J3 2017 J330 (Европска Верзија)
Пакетот вклучува :
Ако се избере единствен Случај . Пакетот вклучува : 1 BUC Оклоп Случај
Ако изберете Случај со 3pcs LCD Филмови . Пакетот вклучува : 1 BUC Оклоп Случај 1 BUC Перо 1 BUC LCD Екран Заштитници ( Не калено стакло екран заштитници)

Всичко за продукта

Функция:
Kickstand,Dirt-resistant,Anti-knock
Характеристики:
За Samsung Galaxy Sol 2/Express Prime 2
Дизайн:
Обикновен, Ретро, Геометричен,Бизнес,Спортен
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Монтирани Случай
Съвместима Samsung Модел:
Серия Galaxy J
търговска марка:
ЭЛЕФОН
Съвместим Марка:
Samsung