.

Мек TPU твърд заден акрилни броня прозрачен прозрачен калъф за Samsung Galaxy J3 Emerge / Prime / J3 2017/J3 Eclipse / J3 Mission

Мек TPU твърд заден акрилни броня прозрачен прозрачен калъф за Samsung Galaxy J3 Emerge / Prime / J3 2017/J3 Eclipse / J3 Mission

5.58
BGN 5.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Компактен Домот Стилски
Слим-одговара Заштита, вклучувајќи Екран Покриеност со Анти-Нула и Шок Апсорпција на сите страни
Тоа Совршено се совпаѓа со вашиот Телефон е форма
Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај
Тоа е Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и кроењето
Материјал : TPU Акрилик Компатибилен со : За Samsung Галакси J3 се Појават/J3 Премиер/J3 Eclipse/J3 Мисија/J3 2017
НЕ За Samsung Галакси J3 2016/2015
НЕ За Samsung Галакси J3 2017 J330 (Европска Верзија)
Пакет содржи : 1 X TPU Arylic Случај

Всичко за продукта

Дизайн:
Обикновен, Бизнес, Спортен, Ретро, Прозрачен
Функция:
Anti-knock,Dirt-resistant
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Монтирани Случай
Съвместима Samsung Модел:
Серия Galaxy J
търговска марка:
ЭЛЕФОН
Съвместим Марка:
Samsung