.

CASEIER 3D перлено бял калъф за телефон Samsung Galaxy S6 S7 Edge S8 Plus Note 8 Cases Capa Soft TPU Flowers Cover силиконова обвивка на Корпуса

CASEIER 3D перлено бял калъф за телефон Samsung Galaxy S6 S7 Edge S8 Plus Note 8 Cases Capa Soft TPU Flowers Cover силиконова обвивка на Корпуса

2.64
BGN 2.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


CASEIER 3 D Олеснување Телефон Случај За Samsung Галакси S6 S7 Работ S8 Плус Забелешка 8 Случаи Capa Мека TPU Цвеќиња Покрие Силикони Школка Coque
Продажба На Точки>>
Материјал : Направен од Висок Квалитет На TPU + Acryli
Функција : Боја за Печатење Олеснување Случај + Мека TPU + Прецизни Дупки Случај Маска
Пад на превозот поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме
1. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . 3. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. 1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава. 2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме . 1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи. 2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме додадете нашата продавница да омилена листа и да оставите позитивен фидбек (5stars) да ги поттикнуваат нас!
3. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор, без било каква комуникација со нас, ние веруваме дека може да го реши проблемот за вас совршено во пријателски начин !

Всичко за продукта

Материал:
За Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung S6 Edge, За Samsung S7, За Samsung S7 Edge, За Samsung S8, За Samsung S8 Plus, Samsung Note 8, За Samsung S7 Edge, За Samsung S8 Edge, За Samsung S8 Plus, Samsung Note 8
Дизайн:
Абстрактен, Прозрачен, Узорчатый
Съвместим Марка:
Samsung
търговска марка:
КАЗЬЕ
Функция:
Anti-knock,Dirt-resistant
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy Note 8
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Размер:
For Samsung Galaxy S6 S7 Edge S8 Plus Note 8
Тип:
Монтирани Случай
Характеристики:
3D цветя ултра тънък калъф
Директна доставка / търговия на Едро търговия:
Поддръжка
Характеристика:
Точно Дупка Защитен Калъф
Функция:
Удароустойчив + устойчив на надраскване + противоскользящий + устойчив на мръсотия
Материал:
Rlief TPU силиконов
Модел 1:
За Samsung Galaxy S6 S7 Edge
Модел 2:
За Samsung Galaxy S8 S8 Plus Забележка 8
Дизайн:
Красиви цветя
КОД:
C21260 C23615 C36970 C42534 C42535
Стил:
Мода Стилен Луксозен Калъф За Носене Капак На Капа
Тип:
Случай