.

Hot 2017 Luxury Big Natural Stone Ring Vintage Crystal Antique Пръстени За Жени Златист Цвят Партия Коледен Подарък Турски Бижута

Hot 2017 Luxury Big Natural Stone Ring Vintage Crystal Antique Пръстени За Жени Златист Цвят Партия Коледен Подарък Турски Бижута

7.98
BGN 6.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД НАСТАВА
Топла 2017 Луксузни Голем Природен Камен Прстен Гроздобер Кристал Антички Прстени За Жените Златна Боја Партијата Божиќ Подарок турски Накит Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Прстени Главниот Камен : ААА Камен Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Позлата Античките Злато Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : J0921
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
7, 8, 9, 10
Цвят на метала:
Античен Позлатените Покритие
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Годеж
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Жени
Номер На Модела:
J0921
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Формамодел:
Геометрична
Стил:
Реколта
търговска марка:
Кинель
Материал:
Смола
Тип На Метали:
Цинк Сплав
is_customized:
Yes
Широчина На Повърхността:
28 мм
Съвместимост:
No
Функция:
старинни пръстени
Функция:
Модно бижу
Моделиране:
Преувеличени нередовни
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай
Стил:
старинни пръстени
Новост 2017 г.:
реколта бижута
Тип На Метали:
Позлатените Покритие