.

Жените подарък дума 925 сребро истински [светъл перли] естествени сладководни перли на огърлица, колие камък, ярък автентичен молец

Жените подарък дума 925 сребро истински [светъл перли] естествени сладководни перли на огърлица, колие камък, ярък автентичен молец

191.54
BGN 100.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 12-25 дена,EMS за Постигнување на 7-14 дена,DHL за Постигнување на 4-10 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
Продавница попуст Датум на активност : 2017-05-24 13 : 51 - 2017-12-31 13 : 51 Единствена цел полни Педесет елемент Испратите : Испрати подароци, обетки, еден пар на бои испратени по случаен избор. Бесплатен превозот (не поштенски области : Тајван, Хонгконг, Macao, во странство) Единствена цел полни сто и дваесет и осум од Десет елемент Испратите : Испрати подарок studs два пара, боја случаен send. Бесплатен превозот (не поштенски области : Тајван, Хонгконг, Macao, во странство) Единствена цел полни Две стотини и педесет и осум Дваесет елемент Бесплатен превозот (не поштенски области : Тајван, Хонгконг, Macao, во странство) Единствена цел исполнет триста и педесет и осум Триесет елемент Бесплатен превозот (не поштенски области : Тајван, Хонгконг, Macao, во странство) Единствена цел полни Четири стотини и педесет и осум Четириесет елемент Бесплатен превозот (не поштенски области : Тајван, Хонгконг, Macao, во странство)
Светла бисер вистински 11mm, а 12mm природните слатководни бисер прстен, црниот бисер прстен, сребро 925 беспрекорна 139.00 [] нови светла бисер остриги Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Синџир со 925 вистински 100.00 Совршен колокација ЈЕНИ 92.00 Цена
$239 спаси
$147
Светла бисер вистински 11mm, а 12mm природните слатководни бисер прстен, црниот бисер прстен, сребро 925 беспрекорна 139.00 [светла бисер] природните слатководни бисер, 11mm-12mm Бисер Pendant Ѓердан, вистински беспрекорна 150.00 Совршен колокација ЈЕНИ 99.00 Цена
$289 спаси
$190
[светла бисер] вистински природните слатководни бисер ѕвони, ѕвони може да се прилагоди, едноставни модни 66.00 [светла бисер] женски долго слатководни бисер earbob во облик на капка превозот 96.80 Совршен колокација ЈЕНИ 67.80 Цена
$162.80 спаси
$95
[светла бисер] автентични 11mm, а 12mm природните слатководни бисер прстен, беспрекорна варен пунџа круг 139.00 Светла бисер вистински 11mm 12mm природните слатководни oblate Бисер Pendant 925 сребрен за да испратите неговата девојка 170.00 Совршен колокација ЈЕНИ 110.00 Цена
$309 спаси
$199
[светла бисер] слатководни бисер pendant 11mm, а 12mm природни вистински, сребро 925 нов производ за да испратите синџирот 180.00 [светла бисер] природните слатководни 10мм-11mm бисер обетки, црниот бисер обетки, светла црвена 156.00 Совршен колокација ЈЕНИ 118.00 Цена
$336 спаси
$218
[светла бисер] црниот бисер pendant, слатководни бисер pendant, 11mm-12mm бисер pendant, светлина 176.00 [светла бисер] природните слатководни 11mm, а 12mm бисер ѕвони, ЅВОНИ 925 сребрен пломба 130.00 Совршен колокација ЈЕНИ 110.00 Цена
$306 спаси
$196
[светла бисер] црниот бисер pendant, слатководни бисер pendant, 11mm-12mm бисер pendant, светлина [светла бисер] природните слатководни 11mm, а 12mm бисер ѕвони, ЅВОНИ 925 сребрен пломба

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Стил:
Модерен
Материал:
перлата на
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Случай:
Годишнина
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
търговска марка:
ХУАРОНГКАНГЙОУ
Класификация перли:
сладководни перли
Стил:
колие
Форма:
сплюснутый
Следпродажбено обслужване:
Друго
Мозайка материал:
Не инкрустирани
Класификация На Цветя:
Бял 43см, бяла 45см, бяла 48см, червен ахат, 43см червен ахат, 45см ag