.

Луксозни бижута момичета пръстен от сребро с инкрустирани jadeite Pixiu натурален скъпоценен камък щастливи любителите на танци прекрасни фини пръстени 6 7 8 9#

Луксозни бижута момичета пръстен от сребро с инкрустирани jadeite Pixiu натурален скъпоценен камък щастливи любителите на танци прекрасни фини пръстени 6 7 8 9

32.00
BGN 24.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


925 sterling silver мода накит за жените прстени
Материјал : Природни материјали Алуминиумски+кристал Дијамант + циркон Shinnin + стакло + jade
бело злато позлатен трговија на големо
Способност избор Dissimilarity боја
Добредојдени сте да Купите трговија на Големо
Трговија на големо Позитивно цена член
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволство
Ние се продаваат бебето фабриката за производство, direct-to-купувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн. ако луѓето носат такви подобрување и прекрасни рачно изработени накит, како накит може да се добие добар дух од природата. но, лепење точка е ако можете да го најдете вашиот сопствен чиста земјиште во твоето срце и Тибет на вашиот ум !
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ХУАРОНГКАНГЙОУ
Случай:
Сватба
Материал:
Камък
Формамодел:
Лицето
Пол:
Жените, влюбени, момичета, унисекс
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
Жена Подарък
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Жени/момичета
Стил:
Модерен