.

TOUCHEART Чар Коледа Африка комплект бижута за жени Crystal изявление колие обици набор сватбени бижута, бижута комплекти SET150043

TOUCHEART Чар Коледа Африка комплект бижута за жени Crystal изявление колие обици набор сватбени бижута, бижута комплекти SET150043

12.48
BGN 8.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка


Божиќ Африкански Накит во Собата за Жените Кристал Изјава Ѓердан Обетки Поставите Свадба Накит Сетови SET150043 100% Сосема Нов Нова Мода Накит/Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Стил : Мода Накит/ѓердан и обетки сет Материјал : Австриската кристал Накит Сетови Обетки : 3.5 см Ѓердан : 32cm*и 17,5 см Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Накит во Собата За Жените /Девојка / Жена / Мајка Позлата : Накит Поставите Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Сечење Накит

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Модни модели
Включено Допълнително Описание На Продукта:
Кристално Колие И Обици
Формамодел:
Растение
Случай:
Парти
Стил:
Класически
Материал:
Crystal
Тип Бижута Комплекти:
Комплекти Булчински Бижута
is_customized:
Yes
търговска марка:
TOUCHEART
Пол:
Жени, Момичета
Номер На Модела:
SET150042
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Името на елементи:
Crystal Изявление Колие Обици Набор Сватбени Бижута, Бижута Комплекти
Стил На Бижута Комплекти:
етнически бижута
Тип Бижута Комплекти:
Парти Сватба, Годеж
Елементи На Стила:
бижута комплекти за жени
Тип Елементи:
кристални декорации
Стил:
африкански комплект бижута от мъниста
Тип:
нигерийская сватба африкански мъниста
Име:
Сватбени Аксесоари За Младоженци
Пакет:
Индивидуално Опаковани Торба Opp