.

Ръкоделие САМ DMC 14CT unprinted Cross stitch комплекти за бродерия Есенна паркова пейка Fantasy Paintings Home Decor чадър

Ръкоделие САМ DMC 14CT unprinted Cross stitch комплекти за бродерия Есенна паркова пейка Fantasy Paintings Home Decor чадър

95.62
BGN 53.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Везана DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод колекции За Везови Есен Парк Клупата Фантазија Слики Дома Декор Чадор
Почитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. 2.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. 3. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. -Опис : Бода : 300w x 246h Големина на слика : 54 x 44.28 cm Големина на платно : 54.4 x 44.6 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *1. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : 1. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми, 1 насоки теми за назад бод. 2. Ние продаваме дијаманти сликарство, крстот бод, лента везови перници се полу-готови производи. не се вклучуваат рамка. 3.Датум само за референца ,точна големина и боја и теми. 4. Боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве Молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. Ви благодариме многу.
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да . Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација.
- Имајте на ум :
1. Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја. 2.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас .голема цел ,голем попуст.

Всичко за продукта

Кръст бод плат CT номер:
14CT без печат
Стил:
Европа
търговска марка:
Златен Пана
Вид На Модела:
Етап
Материал:
100% памук
Тип:
Пакет
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Външната Опаковка:
Чанта PP
Тип Тъкани:
Памук
Воспользуйся:
Предмети От Първа Необходимост За Дома / Декорация
Кръст бод плат CT номер:
14CT без печат
Индивидуално:
ДА
Размер:
54.4 x 44.6 cm
Тема:
Домашен Цвете