.

Ръкоделие, определени за кръстат бод комплект за бродиране Божествеността на Исус Мадона и децата шаблон кръстат бод комплект живопис подарък

Ръкоделие, определени за кръстат бод комплект за бродиране Божествеността на Исус Мадона и децата шаблон кръстат бод комплект живопис подарък

25.22
BGN 13.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција Опис на Производот
Canva големина на :
14 CT : ABOUT38*38 CM-бела canva
11 CT : ОКОЛУ 48*48 CM-canva со печатени шема
Мрежа : 168*168
Целосна везови
Англиски настава се вклучени
*************************
1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)
1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")
Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод
♥КАКО ДА БОД :
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот . Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL.но за Африка countrys и оддалечените области, треба да се цел $300 за бесплатен превозот за EMS/DHL, Ние ќе испратиме предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. И купувачи се одговорни за царинските давачки.
Се ВРАЌА Ние и ветуваме верно ги опише сите продажба на предмети. Ако производи ќе примите не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратат ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн услуги пред испраќањето на стоката назад.
ПОВРАТНИ информации
Повратните информации се многу важни за нас!!!Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Всичко за продукта

Кръст бод плат CT номер:
14-каратная бяла канва, 11-каратная печатна канва
Рамка:
No
Вид На Модела:
Портрет
Стил:
Класически
търговска марка:
QIUSI
Материал:
100% памук
Воспользуйся:
Модел
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати
Тип:
Пакет
Външната Опаковка:
опаковка на плика / кутията
Тема:
цветя ангел кръст бод кръст бод