.

С Дълъг Ръкав Елегантни Бели Блузи Жени 2017 Нова Мода С Открити Рамене Блуза Пристрастие Дами Сладък Върховете На Макси Дамски Дрехи

С Дълъг Ръкав Елегантни Бели Блузи Жени 2017 Нова Мода С Открити Рамене Блуза Пристрастие Дами Сладък Върховете На Макси Дамски Дрехи

39.73
BGN 22.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка


1.100% Сосема нов.
2.Достапни бои : бела блуза
3.Големина : S M L
4. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 5. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. 1 cm=0.39 инчен Големина/cm Рамо Биста Должина на Ракав S 34-40 96 55 52 M 35-45 98 56 53 L 36-46 100 57 54
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
1*Жените блуза
Вниманието :
? За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени. ако у навистина треба оригинална кутија, pls оставите порака, кога сте правење нарачка.
? Ако одберете бесплатен превозот ,кина пост ,можеби повеќе од 30 работни денови ,ако не можат да чекаат ,ве молиме да не се избере.
? Ако сакате добар по продажба на услуги, pls не се отвори расправа, или му даде на лоша проценка лесно. Контактирајте со нас на прво место! Ви благодариме!
Ние прифаќаме alipay тука.
1.Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
2.Можете да aslo Плаќаат со изберете дебитна картичка, вклучувајќи Маестро ,самостојна,Carte Bleue,Poste Pay,Cartasi,4 B и Euro6000.
3.Повеќе е опцијата за плаќање ќе биде достапна на во иднина.Онолку колку што ќе направи плаќање преку ,Вашите пари ќе бидат protectd од Зачувам автоматски.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L
Пол:
Жени
Яка:
Разрошена
Стил:
Модни модели
Материал:
Ацетат
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Пълен
Тип Тъкани:
Сукно
Номер На Модела:
11570
търговска марка:
JYCGOODLUCKY
Украса:
Яка
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Разрошена:
блузи, ризи Женски
Секси:
blusas, camisa feminina
Дами:
блуза реколта
Бял:
Дамски блузи
Офис:
офис Дамски ризи
По-големи размери:
дамска блуза
Сладки:
Жените риза
Елегантен:
blusa feminino
Лято:
дамски топове, дамски блузи