.

летен стил лейди сутиен дишаща страничната тънък женски сутиен секси сутиен плюс размер сутиен голяма чаша дамско бельо сутиен B C D чаша

летен стил лейди сутиен дишаща страничната тънък женски сутиен секси сутиен плюс размер сутиен голяма чаша дамско бельо сутиен B C D чаша

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка


2016 лето стил Дама градник Дише Страна тенка градник жените секси градник плус големина на градник голем куп жени долна облека градник B C D Првенство
Боја Информации
Боја можеби има малку разлики за осветлување и прикажување на
Боја информации :
1. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи.
2. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување.
3. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
4. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање. Сакаме прашања, па прашај си!
Превозот Термини :
1. Објектот ќе биде предаден од страна на Воздух Пошта преку Кина Пост Воздух Mail заводот во рок од 1 дена по приемот расчисти исплата.
2. Тоа трае околу 20-35days. Други земји 25-50days.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
4.Некаде Воздухопловната може да пропушти некои postages, ние ќе рефундирање на цената на објектот со исклучок на превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.
5. Ние добредојдовте во светот на купувачи.
6.Превозот до : во Светот.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка,
Ние ќе го прават истото за вас. ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги,
ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме!
Уживаат во шопинг тука!

Всичко за продукта

Размер На Чашката:
80B, 80C, 85B, 85C, 90B, 90C
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени
Украса:
Няма
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Секси
Материал:
Памук, Полиестер
Вид На Помощта:
Чашки
Стил Сутиен:
Едно парче
Форма На Чаши:
Три Четвърти(3/4 Чаша)
Тип На Затваряне:
Теглителна кука и проушина
Тип На Каишка За Ръка:
Регулируеми колани за
Номер На Модела:
сутиен без гръб