.

Новия горещ женски сутиен, колан, еластична регулиране на размера на топ Отворена клетка сутиен, колан, Готик Harajuku колан рейв дрехи ръчна изработка

Новия горещ женски сутиен, колан, еластична регулиране на размера на топ Отворена клетка сутиен, колан, Готик Harajuku колан рейв дрехи ръчна изработка

11.73
BGN 8.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на Мала Модна Продавница. Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа. Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница. Ќе најде дека производите од нашата strore со одличен квалитет и прифатлива цена.
Ве молиме Изберете ја вашата преферирана Превозот Метод или производи ќе бидат испорачани преку e Packet за НАС и Кина Пост Воздухопловната за сите други држави за слободни во стандардно.
Следната слика , ја Отворите директно можат да купат
Вистински Снимање
Биста : 75см 100 CM Под биста : 60cm90cm Боја : Црна ( Можете да ги прилагодите тоновите на бојата и големината )
Ова е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено .
Големина на :
1. Нашата облека зема 'СМ' како единица.
2. Големина на табелата е само за референца со мерења грешка 1-3cm,
тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да дадете ваши љубезно ве молиме да се разбере.
3. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4. Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
5. Ве молиме, изберете ја големината според вашата сопствена слика и се однесуваат на мерење дадовме на web .
Не изберете големина според вашата земја големина . Во спротивно, тоа ќе го направи некои разлики . овој проблем му припаѓа на вашата одговорност .
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек .
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.
Превозот :
1. Ние нудиме сите видови на различни пратката услуги за различни барање како што следи :
1 : Бесплатен превозот ,Кина пост воздух парцела.
Ние го избере Кина, воздухот парцела бесплатен превозот превозникот приоритет. Ние го задржуваме правото да се избере другите превозникот соодветно.
Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работа дена
Поради царинските или други проблеми, како што се локално време проблемот,
Па тоа е потреба вашата доволно трпение да чекаат на производи. И кога ќе го одберете овој пратката начин,
А потоа мислиме дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случи.
2 : Non-бесплатен превозотEMS, E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови; ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки.
3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас.
2. Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање, и ние ќе брод на производи за да можете што е можно поскоро,
потоа ние ќе ви каже на следење на број;како и да е, вашиот предмет ќе се преземат добра нега кога ќе ја добијат.
3. Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување.

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Жартиери
търговска марка:
JLX. ТЕГЛЕНЕ НА КАБЕЛИ
Материал:
Ликра
Номер На Модела:
О0251
Качество:
Отлично
Размер:
All
Воспользуйся:
Танцова професионално облекло
Произход:
Китай
Плат:
растяжимая твърдост на материала
Цвят:
Черен
Аксесоари:
Хардуерни Аксесоари
Цвят Стил:
Естествен Цвят