.

886# високо качество на презрамки розов латекс латексови корсети стомана кости кръста cinchers колан за тренировка корсети

886 високо качество на презрамки розов латекс латексови корсети стомана кости кръста cinchers колан за тренировка корсети

29.28
BGN 20.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Забелешка :
Ова е многу важно да се избере мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот половината,и ќе се избере најдобриот големина од себе. Ве молиме да го избере најдобриот големина од себе 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Тоа ќе биде грешка за 2-3cm од страна на прирачник за мерење

Всичко за продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
886
Стил:
Ежедневен
търговска марка:
БУМИНГЛАМ
Украса:
Няма
Материал:
Памук
Състав На Материала:
100%гумено покритие 100%памучен хастар
Материал:
100 % гумено покритие 100%памучен хастар
Вид На Модела:
Блейк, червен
Пол:
Едно момиче, една жена, Жена
Поддържа материал:
4 Стоманена Кост