.

Секси предната закопчалката на женския сутиен удобен сутиен без гръб дами дишаща сутиен плюс размер сутиени за жени

Секси предната закопчалката на женския сутиен удобен сутиен без гръб дами дишаща сутиен плюс размер сутиени за жени

11.39
BGN 8.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Секси пред затворање на жените градник удобно backless градник дами дише градник плус големина градници за жени
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. Внимание : 1.поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме 2. за овој објект, ние превозот од Кина пост, времето за испорака ќе биде 15-60days, тоа ќе се зависи од тоа во која земја и некои посебна причина на патот. 3.ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

Всичко за продукта

Размер На Чашката:
A, B, C, D
Размер На Ленти:
34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Стил Сутиен:
Безшевни, Повдигащ
Материал:
Памук, Полиестер, Ликра
Форма На Чаши:
Пълна Чаша
Тип На Каишка За Ръка:
Нерегламентирани колани, не са конвертируеми колани
Стил:
Ежедневен
Вид На Помощта:
тел свободен
Украса:
Дантела
Вид На Модела:
Цвете
Тип На Затваряне:
Предна Закопчалка
Номер На Модела:
WB06
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени