.

Дамски плюс размер чашки супер голяма тениска сутиен DD E F G размер комфорт задната част на Закопчалката Racer Обратно Big Mama Lingerie BH за жени

Дамски плюс размер чашки супер голяма тениска сутиен DD E F G размер комфорт задната част на Закопчалката Racer Обратно Big Mama Lingerie BH за жени

18.67
BGN 12.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка


На градник,C cup D првенство ДД првенство E првенство F купот е со иста големина,како што се 46/105 големина,погоден за 105 C 105 D 105 DD 105 E 105 F.
НАПОМЕНА :
* Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
* Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
* Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме.
* Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии.
КУПУВАЊЕ БЕЛЕШКИ Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во различни следење, светлина, позадина, итн. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Повратни информации - Попуст : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. 3) Сите корисници кои ја напушти пет ѕвезди на двете повратни информации и детална оценка на трансакцијата ќе имаат најмалку $1 попуст за нивниот следен наредби, попуст, ќе бидат поголеми врз основа на вкупниот цел износ. 4) Ние испрати купони(најмалку $2 по ред) секој месец да купувачи кои ја додадете нашата елементи за нивниот "Wish List". Доколку ви се допаѓа нашата ставки, само додадете ги "Сакаат Листа" и додадете нашата продавница на "Мој Омилени Продавници". Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или E-Пакет, DHL, Fedex. 2) Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со Комерцијални Експрес ќе биде на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-15days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. 3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена. Ние ќе ја испрати на објекти надвор во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. 4) ве Молиме љубезно ве молиме имајте во превозот цената НЕ вклучува било imiport даноци. Ние не сме одговорни за сите дополнителни сопствени такси, давачки и даноци за увоз за вашата компанија. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, ако е можно. 5) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Плаќање : Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Се враќа : Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или ако не го добиете вашиот стоки или оштетени за време на транзит. Исто така, ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се наплаќаат за такси превозот на предавањето на објектот. Сепак,предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата.

Всичко за продукта

Размер На Чашката:
C, D, DD, DDD, E, F
Размер На Ленти:
38 85, 40 90, 42 95, 44 100, 46 105, 48 110
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени
Вид На Помощта:
Чашки
Тип На Каишка За Ръка:
Трансформируемые колани, регулируеми колани за
Стил Сутиен:
Повдигащ, Мека Подплата
Материал:
Полиестер, Ликра, Вискоза, Дантела
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Нессайоо
Номер На Модела:
A-B060290
Стил:
Ежедневен
Украса:
Дантела
Тип На Затваряне:
Пет куки и око, а на задната Закопчалката
Форма На Чаши:
Пълна Чаша
Стил:
Цвят Стил:
Размер:
C D DD E F G
Пол:
Жени
Цвят:
Червено, Черно, Розово, Бежово, Лилаво, Синьо
Конструктивни Характеристики:
лейси бродерия лъскава метална украса печат Диамант
Произход:
Китай
Стил:
лукс, елегантност