.

Секси Корсет Underbust Дантелено Украса Корсет Атласное Бельо За Отслабване Body Sculpting Shapers Бельо Талия Body Body Жени

Секси Корсет Underbust Дантелено Украса Корсет Атласное Бельо За Отслабване Body Sculpting Shapers Бельо Талия Body Body Жени

60.46
BGN 34.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


Телото Shaper Губење На Тежината Прекрасни Shaper Кралска Корсети И Bustiers White/Black Слабеење Shaper Корсет Тело Жените Половината
Секси Корсет Underbust Чипка Разубавувањето Корсет Сатен Слабеење Долна Облека Тело Sculpting Shapers Долна Облека Половината Тело Тело Жените
Нашите Производи Детали Покажува
Пол : Женска Overbust Корсети
Предмет Тип : Bustiers & Корсети
Декорација : Steempunk Корсети
Материјал : 90%Полиестер+10%Spandex
Големина : S,M,L,XL,XXL
Бренд име : Liber Liberty
Боја : Розева
Пакет Содржи : 1 X Корсет
Изберете точни димензии со соодветни "одговараат на вашиот половината".
Не те :
1.Димензии главно врз основа на половината. Изберете правилна големина одговара на "Костум Половината". "Одговараат на Половината"=вашиот вистински половината. "Половината"= облека повеќето влечат тесни половината. Облеката' половината би 7-10cm помали од вашиот actural половината. На корсети се прилагодливи .
2. Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
3.Постои 2-3 cm разлика според упатство за мерење.
4.Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа може да пристигнувањето со многу добар квалитет да го обликуваат своето тело !
Висок квалитет shapers ќе направи да се чувствувате меки и удобни за носење!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Перење совети : Рачно миење температурата на водата под 30 степени . Не се фаќа тешко, се забранува белење и пеглање, висат сува, се забранува белење .
КАКО ДА СЕ НОСАТ?
Како да се цел ?
1.Изберете вкупната големина и боја.
2.Пополнете ги купите пакет количество -1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да плати.
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ако не't receive објектот по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
3.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
Гаранција :
1.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
2.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5~ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ќе сакате да имате среќен Ден!

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL
търговска марка:
Либерализмът
Материал:
Полиестер, Ликра
Стил:
Секси
Украса:
Лук
Състав На Материала:
Ликра
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
Дамски секси корсет MSN1533
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети
Пол:
Дамски Шейперы/Шаперная Облекло/Steampunk Корсети
Тип Елемент:
Бюстиета И Корсети/Корсети Overbust
Размер:
S ,M, L,XL ,XXL Plus Size Corset
Цвят:
Черен, Бял Корсет
Качество:
Висококачествени Корсети За Тренировка На Талията
Случай:
Всеки Ден, Парти, Клуб
Цена На Едро :
да вземат
Корсети Overbust:
Бельо, Корсети/Тримери На Талията
Тип:
Дишаща Корсет/Корсети Overbust/Steampunk Корсети
Стил:
Тренировка на талията, фитнес,отслабване на талията Cincher