.

2017 No в гривни Plus size 46CD 105CD сутиен, безшевни гланц тънък модулен дизайн регулируем чаша дамско бельо C D чаша плюс размер B

2017 No в гривни Plus size 46CD 105CD сутиен, безшевни гланц тънък модулен дизайн регулируем чаша дамско бельо C D чаша плюс размер B

17.94
BGN 12.00 -33 %

Сума
Налично за поръчка


Чаша Големина : C D првенство. Но, C Првенство и Г првенство е иста. Погоден за Биста големина минус Под Биста Големина помеѓу 14cm да 16cm Бенд Големина : 36=80 38=85 40=90 42=95 44=100 46=105 Кука и Очите : 4 Underwire Топло Потсетам : Овој градник е велика БРИТАНИЈА големина. Ве молиме да трае најмалку ЕДНА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. На пример : 38 D во НАС. 40 D за оваа.38 DD во НАС. 42 D за оваа. Вашиот Биста големина може да се менува. Ние силно препорачуваме да се измери пред да нарачате. Подолу е големината на табелата. Пакет Се Вклучени : Brax1
НАПОМЕНА :
* Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
* Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
* Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме.
* Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии.
КУПУВАЊЕ БЕЛЕШКИ Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во различни следење, светлина, позадина, итн. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Повратни информации - Попуст : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. 3) Сите корисници кои ја напушти пет ѕвезди на двете повратни информации и детална оценка на трансакцијата ќе имаат најмалку $1 попуст за нивниот следен наредби, попуст, ќе бидат поголеми врз основа на вкупниот цел износ. 4) Ние испрати купони(најмалку $2 по ред) секој месец да купувачи кои ја додадете нашата елементи за нивниот "Wish List". Доколку ви се допаѓа нашата ставки, само додадете ги "Сакаат Листа" и додадете нашата продавница на "Мој Омилени Продавници". Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или E-Пакет, DHL, Fedex. 2) Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со Комерцијални Експрес ќе биде на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-15days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. 3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена. Ние ќе ја испрати на објекти надвор во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. 4) ве Молиме љубезно ве молиме имајте во превозот цената НЕ вклучува било imiport даноци. Ние не сме одговорни за сите дополнителни сопствени такси, давачки и даноци за увоз за вашата компанија. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, ако е можно. 5) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Плаќање : Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Се враќа : Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или ако не го добиете вашиот стоки или оштетени за време на транзит. Исто така, ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Всичко за продукта

Размер На Чашката:
85C, 85D, 90C, 90C, 95C, 95D, 100C, 100D, 105C, 105D
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени
Вид На Помощта:
Чашки
Номер На Модела:
A-B050315
Тип На Каишка За Ръка:
Трансформируемые колани, регулируеми колани за
Стил Сутиен:
Повдигащ,Без Подплата
Тип На Затваряне:
Четири куки и капси, цип отзад
Материал:
Полиестер, Найлон, Дантела
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Нессайоо
Стил:
Ежедневен
Украса:
Дантела
Форма На Чаши:
Пълна Чаша
Купа на:
c d
Размер:
38.40,42,44,46
Цвят:
Тъмно Бежово, Черно, Розово, Бежово, Бледо-Лилав
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Пол:
Жени
Стил:
лукс, елегантност
Кърмата състав:
Полиэфирное влакна (полиестер)