.

Дамски Сутиени Дантела, Бродирани Цветя Безжична Странична Подкрепа За Гмуркане Push Up Сутиен

Дамски Сутиени Дантела, Бродирани Цветя Безжична Странична Подкрепа За Гмуркане Push Up Сутиен

9.90
BGN 7.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Нова Женска Супер Зголеми Push Up Градник Чипка Флорални Везени Страна Поддршка Фрлам Градник
Карактеристики :
1.Извезена Флорални Елегантна И секси.
2.Високо Квалитетен Материјал Удобен За Носење
3.Широк Рака,Им Помогнам На Страна И Поддршка-Супер Зголеми ; Совршено Тело Форма
Специфики :
Стил : Push-up Везови Градник
Затворач & Затворање : Назад Затворање & Четири Кука-и-око
Бои : Црна/Зелена/Црвена
Материјали : Најлон + spandex
Бендот Големина : 34 36 38
Градите Големина : 75 80 85
Куп : Б (3/4 Чаша)
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Пакет се вклучени : 1 BUC на Градник (Само Вклучуваат Градник)
Забелешка : точка боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ознаката големина е Кинески големина,Таа е Помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ Големина ,ве молиме бидете сигурни дека големина одговара за вас пред да го купат
Shippment :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивното Следење Nmber, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. ent :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Всичко за продукта

Размер На Чашката:
75B, 80B, 85B
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени
Украса:
Дантела
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Ежедневен
Материал:
Polyester
Вид На Помощта:
тел свободен
Стил Сутиен:
вдигам
Форма На Чаши:
Три Четвърти(3/4 Чаша)
Тип На Затваряне:
Задно Затваряне
Тип На Каишка За Ръка:
Регулируеми колани за
Номер На Модела:
сутиен