.

Горещи Жени Магическа Push Up Сутиен Без Презрамки И Чашки Назад Група Затваряне На Сутиени Нова

Горещи Жени Магическа Push Up Сутиен Без Презрамки И Чашки Назад Група Затваряне На Сутиени Нова

8.40
BGN 6.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Жените Магија Push Up Градник Strapless Невидливи Градници Underwired Назад Бенд Градници
Лепило Страна Затворање Push Up Градник Strapless Назад Бенд Градници
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Spandex + Памук
Бои : Црна, Кожата, Флуоресценција Црвена,Жолта Боја Флуоресценција
Големина : 1/2 Чаша 70 75 80 85 ( 32 34 36 38 Првенство Б )
Стил : Мазна Underwired Градник , 1/2 Чаша ,од Страна на Затворање , Strapless Со 2 Вид на Бендот ( Како Градник во Боја Или Транспарентни )
Нето Тежина : (Приближно) 65-85g
1 инч =2.54 см
Answer : ___________________________ Note : Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Објектот Вклучува :
1 X Жените Мазна Градник
shippment Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Всичко за продукта

Размер На Чашката:
B
Размер На Ленти:
32, 34, 36, 38
Тип Елемент:
Сутиени
Пол:
Жени
търговска марка:
WJ
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Ежедневен
Вид На Помощта:
Чашки
Стил Сутиен:
безшевни
Тип На Затваряне:
Странично Затваряне
Материал:
Памук
Украса:
Няма
Тип На Каишка За Ръка:
Без презрамки
Форма На Чаши:
Половин Чаша(1/2 Чаша)
Номер На Модела:
невидим сутиен
Материал:
Ликра + Памук
Цвят:
Чернота, Кожа, Червен Цвят Флуоресцирования, Жълт Цвят Флуоресцирования
Размер:
1/2 Cup 70 75 80 85 ( 32 34 36 38 Cup B )